Mikk-line

Aktywne dzieci potrzebują funkcjonalnej odzieży wierzchniej, która wytrzyma wiele godzin zabawy na świeżym powietrzu przy zmiennej pogodzie. Mikk-Line stawia na zrównoważony rozwój, praktycznosc i trwałosc materiałow. Nasze wysokie wymagania i liczne testy w trakcie produkcji zapewniają najwyższą jakość. Uwzglednione zostalo rowniez bezpieczeństwo, dzięki widocznym odblaskom, odpinanemu kapturowi i ochronie podbródka.

Pragniemy jak najlepszej przyszłości zarówno dla dzieci, jak i środowiska – dlatego z każdym sezonem poszerzamy ofertę o jeszcze bardziej zrównoważone srodowiskowo rozwiązania. Przeczytaj więcej o naszych inicjatywach poniżej.

THINK ECO


BIONIC-FINISH® EKO

Większość odzieży wierzchniej Mikk-Line jest impregnowana BIONIC-FINISH® ECO, która jest metoda impregnacji przyjazną dla środowiska. Ubrania sa biodegradowalne i całkowicie wolny od fluorków.

MATERIAŁ Z RECYKLINGU

Oferta produktów RECYCLED obejmuje teraz odzież przeciwdeszczową, odzież outdorowa (thermo), kurtki letnie, kurtki zimowe i kombinezony. Recyklingowane sa m.in. plastikowe butelki i sieci rybackie.

OEKO-TEX

Do wielu produktów używana jest przędza z certyfikatem Oeko-Tex (w tym odzież przeciwdeszczowa z recyklingu). OEKO-TEX® to marka prozdrowotna, która określa wymagania dotyczące ograniczenia substancji szkodliwych dla zdrowia. Gdy odzież posiada certyfikat OEKO-TEX® oznacza to w praktyce, że nie ma szkodliwego wpływu na nasze zdrowie i samopoczucie.

SZTUCZNE FUTRO

Mikk-line używa tylko sztucznych futer do kurtek i czapek. To świadomy wybór, aby zwierzęta nie musialy cierpiec. Jest to również wybór przyjazny dla środowiska, ponieważ do wyprodukowania sztucznego futra potrzeba mniej energii niż futra prawdziwego.
Kominiarka merino Tarmac Kominiarka merino Tarmac
Producent: Mikk-line
Cena: 109,00 zł
zobacz więcej
Kominiarka z pomponami Fudge Kominiarka z pomponami Fudge
Producent: Mikk-line
Cena: 119,00 zł 169,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Zestaw przeciwdeszczowy Chinois Green Zestaw przeciwdeszczowy Chinois Green
Producent: Mikk-line
Cena: 155,00 zł 219,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Zestaw przejściowy Thermo ocieplany Tarmac Zestaw przejściowy Thermo ocieplany Tarmac
Producent: Mikk-line
Cena: 179,00 zł 269,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl